• Слайд 3

  Фірмова гарантія

  Взуття Rieker - це всесвітньо відомий бренд з майже 150-річною історією. Інтернет-магазин пропонує фірмову гарантію на все взуття і просту і швидку систему повернення та обміну!

  Детальніше >>

  Перейти в колекцію

 • Слайд 2

  Безкоштовна доставка

  Немає нічого простіше - Вам потрібно всього лише вибрати вподобану пару комфортного німецького взуття на нашому сайті, зробити пару кліків і вибрати місто і найближче до Вас відділення кур'єрської служби. Вже через один-два дні посилка буде чекати Вас за вказаною адресою. Безкоштовно! 

  Детальніше >>

  Перейти в колекцію

 • Слайд 1

  Комфортне та зручне взуття

  Взуття Rieker - це не просто модний та гарний продукт. Часто, кажучи про взуття Rieker, його називають комфортним і, навіть, ортопедичним. Завдяки якості взуття Rieker, це дійсно набагато більше, ніж просто взуття

  Детальніше >>

  Перейти в колекцію

Інформація для клієнтів
Питання/відповідь

Тут Ви отримуєте відповіді на всі Ваші питання по продукції, що продається

Оплата/Доставка

Тут Ви отримуєте відповіді на всі Ваші питання по продукції, що продається

Гарантія/повернення

Тут Ви отримуєте відповіді на всі Ваші питання по продукції, що продається

Інтернет-магазин німецького комфортного взуття пропонує стильне та зручне європейське взуття марок Rieker, Tamaris, Gabor, Jana, Remonte, Geox, Pikolinos, Hispanitas, El Naturalista, Jomos, Ara, Jozef Seibel та інших. Німецьке взуття багато років тому завоювало популярність не тільки в Європі, але і у всьому світі, як взуття вищої якості, надійне і комфортне для ніг. Приміряючи взуття, покупці часто самі відчувають, що одягають саме німецьке взуття - адже воно комфортне, м'яке і дуже зручне. Нога в німецькому взутті не втомлюється. Більш того, комфортне німецьке взуття розраховане на те, що до вечора, особливо в жарку пору, нога може дещо набрякати і збільшуватися в розмірі. Тому німецькі виробники взуття передбачають можливість розширення взуття таким чином, щоб зберегти комфортність протягом всього дня. Німецьке взуття також відрізняють зручність колодки, достатня повнота, як в підйомі, так і по ширині, якісна та комфортна підошва і устілка.
Статті
Сушимо взуття 02 березня 2015 12:46

Сушимо взуття

Як правильно, швидко і безпечно висушити промоклий взуття

детальніше

Про взуття Rieker 29 січня 2015 17:29

Про взуття Rieker

Історія фірми Rieker. Вчора і сьогодні.

детальніше

Вибір взуття 17 лютого 2014 11:14

Вибір взуття

Як правильно вибрати взуття. Вибір взуття на кожен день. Як забезпечити комфорт для ніг

детальніше